O mnie

O sobie samym:

Z wyboru, zawodu i pasji – fotograf.
Fotografia dla jednych zdaje się być sposobem na życie, dla innych zaś wielką pasją przekazywania rzeczywistości w innym, czasami nawet doskonalszym świetle.
Dla mnie fotografia, to pasja okraszona lekką nutką artystycznego szaleństwa, dzięki której mogę żyć i spełniać się w tej roli, za każdym razem kiedy podejmuję się jakiegoś zlecenia.

Urodziłem się w Bielsku-Białej pewnej pięknej zimy. Jestem absolwentem PSP w Bielsku-Białej o profilu fototechnik. W szkole tej pod okiem znanych fotografów, a przede wszystkim absolwentów oraz wykładowców Instytutu Fotografii Twórczej w czeskiej Opawie [Marii Śliwy, Vojtecha Bartka (Czechy), Jaroslava Kubika (Czechy)] dane mi było zgłębiać tajniki tak trudnej sztuki jaką jest fotografia.
Od kilku lat działam w Podbeskidzkiej Grupie Fotograficznej. Współpracuje wieloma z portalami oraz z innymi firmami.

Inni o mnie:

Marta i TomekWspółpraca z Bartkiem i końcowe efekty przerosły nasze oczekiwania! Zdjęcia ze ślubu zarówno jak i z pleneru przekazały każdy szczegół tego pięknego i wyjątkowego dnia, z przy tym wszystkim pozostały naturalne i spontaniczne. Bartek miał nieskończoną ilość tematów na zdjęcia, ale również realizował nasze pomysły. Co najważniejsze, wygląda na to, że dostaliśmy wszystkie zdjęcia które udało się zrobić w ciągu tego dnia. Każde było profesjonalnie obrobione – rzadko który fotograf targnie się na taki wysiłek!!! Bardzo serdecznie dziękujemy Bartkowi za utrwalenie naszych niezapomnianych i chwil i polecamy każdemu kto szuka – nie ma co się zastanawiać!

Magda & WaldekCo tu wiele pisać- MISTRZOSTWO i tyle!! 😉 jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe zdjęcia!!

Basia Mariusz100% zadowolenia!!! Mili, sympatyczni ludzie, pełni pomysłów, profesjonaliści. Zdjęcia ze ślubu jak i z sesji wyszły rewelacyjnie i fotoksiążka zrobiona genialnie. Nie sadziliśmy, ze tak dobrze możemy wyglądać na zdjęciach:) Mamy nadzieje, ze będzie nam jeszcze dane skorzystać z innych usług fot. Państwa B&B 🙂 Naprawdę godni polecenia!!!
Iza & RadekWitamy 🙂 Fotografie Pana Bartka jak najbardziej sprostały naszym wymaganiom. To połączenie profesjonalizmu i równocześnie miłej współpracy. Do tego zdjęcia gotowe w szybkim terminie, bez czekania tygodniami jak to bywa gdzie indziej 😉 Jak najbardziej polecamy 🙂

Angelika & MariuszJesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć Bartka:) Plener wyszedł super, oglądało by się go i oglądało…. a reportaż też – świetny:) Na sesji czuli my się swobodnie, a co najważniejsze podczas wesela Bartek „nie wchodził w drogę gościom”. Ocena: 5+ 🙂
Opinie na fbWięcej opinii klientów na fanpage’u.


Post użytkownika Robert Foltyniak.

Post użytkownika Beata Piskorz.

Post użytkownika Ela Ilkiewicz.