[Pomysł na prezent] Fotoksiążka dla Twoich bliskich

4

Co raz bliżej święta! 🙂 Zamiast zastanawiać się nad kolejną parą skarpet lub apaszką, postaw na kreatywność i już dziś pomyśl o oryginalnym prezencie! Sesja świąteczna? Fotoksiążka? Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!

Fotoksiążka BASIC
Ekonomiczny produkt łączący wysoką jakość druku cyfrowego z solidnym, ręcznym wykończeniem introligatorskim. Pozwala zaprezentować w ciekawej formie dużą liczbę zdjęć (np. z wakacji), gdy budżet na zlecenie jest niewielki. Oryginalna, ciekawa forma książki w połączeniu z ceną niższą nawet niż cena pakietu odbitek sprawia, że zwolenników tego produktu jest bardzo wielu.
Więcej? http://siuda.info/oferta/dodatki/fotoksiazki-pro-basic

15162455348_62f2348bd6_bFotoksiążka PRO
Fotoksiążka PRO to definicja jakości. To najbardziej luksusowy produkt fotograficzny. Najwyższa jakość naświetlenia na papierze srebrowym znana z odbitek zamknięta w eleganckiej formie albumu o sztywnych kartach. To produkt na szczególne okazje: śluby, chrzciny. Ten elegancki produkt pozwala na niespotykaną wręcz możliwość personalizacji. Kombinacje materiałów na oprawy i licznych dodatków pozwalają na tworzenie setek tysięcy możliwych wzorów.
Więcej? http://siuda.info/oferta/dodatki/fotoksiazki-pro-basic

! PROMOCJA !

To jeszcze nie wszystko. Dzieląc się radością z okazji otwarcia nowej strony internetowej www.siuda.info rozdajemy naszym wspaniałym sympatykom RABAT -10% na fotografię ślubną oraz fotografię ze chrztu!
Kod rabatowy – promo2014 – należy wpisać w ostatnim kroku na www.siuda.info/oferta
Serdecznie zapraszamy!
ProArt Studio Team 😉
  • [Pomysł na prezent] Fotokalendarz! Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki 2016
    [Pomysł na prezent] Fotokalendarz! Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki 2016
  • Justyna & Dawid - niezwykły ślub na Chorwacji
    Justyna & Dawid – niezwykły ślub na Chorwacji

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>