[Pomysł na prezent] Fotokalendarz! Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki 2016

10444020_890211340990573_5323824092551925291_n

Fotokalendarz to idealny upominek nie tylko dla rodziców. Jest to również doskonały pomysł na prezent dla naszych najbliższych. Niezależnie od okazji.

Najważniejsze zdjęcia wkładamy do ozdobnych opakowań, wklejamy w albumy lub projektujemy z nich fotoksiążki. Mimo to wcale nieczęsto zdarza się wracać do ulubionych ujęć. A przecież właśnie dlatego poświęcaliśmy im czas, by zachwycały nie tylko na ekranie komputera. Warto pomyśleć o takiej formie prezentacji najistotniejszych kadrów, która pozwoli cieszyć się zdjęciami cały czas.

Warto więc co roku zmieniać fotokalendarz – dzięki któremu codziennie można spoglądać na ulubione zdjęcia. W dodatku co miesiąc takie zdjęcie się zmienia. Szczególnie istotne jest to dla rodziców i dziadków, którzy będą mogli cieszyć się kolejnymi zdjęciami swoich pociech: dzieci i wnucząt.

Więcej? http://siuda.info/oferta/dodatki/fotokalendarz

Co raz bliżej święta! 🙂 Zamiast zastanawiać się nad kolejną parą skarpet lub apaszką, postaw na kreatywność i już dziś pomyśl o oryginalnym prezencie! Sesja świąteczna? Fotoksiążka? Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!

Serdecznie zapraszamy!
ProArt Studio Team 😉
  • Justyna & Dawid - niezwykły ślub na Chorwacji
    Justyna & Dawid – niezwykły ślub na Chorwacji
  • [Pomysł na prezent] Fotoksiążka dla Twoich bliskich
    [Pomysł na prezent] Fotoksiążka dla Twoich bliskich

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>